Reference

Zde uvítáme Vaše dojmy a pocity z pobytu u nás, budeme rádi za konstruktivní kritiku i slova chvály 🙂 . Děkujeme a třeba opět brzy na shledanou.

13 komentářů u „Reference“

 1. 2 noci je velmi kratka doba a i pres neprizen pocasi jsme si vikend skvele uzili….chata je nadherna, vice nez dostatecne zarizena, vse krasne a nove…pokoje dobre rozdeleny a prizpusobeny i potrebam tech nejmensich…..majitele velmi mili a vstricni…at uz pro rodinne seslosti, srazy kamaradu, ruzne oslavy, firemni vecirky nebo jine duvody vrele doporucuji a nejsem sam…moc dekujeme a uz ted se tesime zase na shledanou

 2. Strávili jsme zde příjemný poklidný zářijový víkend 2017 v počtu 8 dospělých a 5 dětí různých věkových kategorií. Chaloupka je plně vybavená, čisťounká a voňavá, dýchá domácím klidem a pohodou. Všude je nádherný klid, kolem jenom lesy, louky a dokonalé, úplné ticho. Všichni jsme měli své soukromí a hodně společného času jsme strávili ve velké jídelně s rozpálenými kachlovými kamny. Děti pro změnu pozitivně hodnotily venkovní atrakce (hlavně trampolínu) a připojení k wifi 🙂 Venkovní posezení je prostorné a stylové, k použití je připraven plynový gril. Prostředí v horách je opravdu kouzelné, pokud chcete relaxovat a být nerušeni upřímně doporučuji. Z pobytu jsme si vytvořili každoroční rituál a již dnes víme, že se za rok se skvělými a vtipnými majiteli uvidíme opět. Těšíme se na další zrealizované nápady, kterých mají pronajímatelé velmi mnoho. Ubytování zcela určitě doporučujeme!
  Za spokojené hosty děkuje Petra Ševečková.

 3. I přesto, že za nás bylo již hodnocení napsáno nedá mi to, abych nenapsala svůj osobní dojem. Strávili jsme zde úžasné 4 dny. Ubytování bylo nádherné, čisté, s vybavením, každý měl své soukromí a přesto bylo možné se sejít ve společném obýváku, kuchyni či posezení venku. Klid u lesa je nenahraditelný, k tomu pár koziček a hřiště pro děti…..dokonalé, co víc si přát? Majitelé jsou velmi příjemní a ochotní lidé se spoustu plánů do budoucna. Tak jim přeji, ať vše vyjde a doufám, že jsme se neviděli naposled. Vřele všem doporučíme!

 4. Tato luxusní chalupa se nám vryla do srdcí. Na konci srpna 2017 jsme tam byli ubytovaní, a sice 3 rodiny. Každá rodina jsme měli jak své soukromí, tak jsme se setkávali všichni ve spodní velké kuchyni nebo venku u grilu. Všechno bylo pěkné, čisté, prostorné.Krásná příroda, klid a domácí zvířátka jsou balzámem na duši pro děti i pro dospělé. Majitelé jsou velice příjemní a milí lidé.Bylo to naprosto úžasné a není nic, co bychom vytkli. A vím, že mluvím za všechny.
  Rádi se budeme vracet.
  Děkujeme.
  Dovrtělovi a Rozumovi, Babice
  Červenkovi, Vizovice

 5. Prožili jsme zde s jedenáctičlennou rodinou (5 dospělých a 6 dětí) fantastický týden a byli s ubytováním naprosto spokojeni. Je až s podivem, že si celou chalupu postavili domácí sami a to velmi vkusně a se smyslem pro detaily. Pobývali jsme zde ještě v době nočních mrazíků, ale v chalupě bylo stále teplo a příjemně. Domácí se k nám chovali velmi přátelsky a vlídně – paní nám dokonce jeden den jen tak z vlastní vůle upekla výborné buchty. Jezdíme často na chaty a chalupy tohoto tipu, ale dosud jsme se nesetkali s tak úžasným přístupem. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme jen samé dobré zákazníky, kteří to ocení. Za celou rodinu Jiří Petrů, Kyjov

 6. Milí majitelé, skláním se před vámi a děkuji. Upřímně děkuji za to, že jste tak neskutečně a neuvěřitelně úžasní. Obětaví. Pracovití. Nezjištní. Ochotní. Upřímní. Usměvaví. Vstřícní. … a přitom tak skromní… Máte můj obrovský obdiv. Budeme se k vám s radostí vracet nejen proto, jak je u vás přenádherně, ale hlavně proto, abychom se od vás mohli učit, jakými bychom mohli a měli všichni být. Opatrujte se nám a někdy zjara se už teď nemůžu dočkat na viděnou 🙂 !

 7. Děkujeme za krásné prostředí s milými lidičkami.Krásně jsme si to tady užili Sochorkovi.

 8. Při letním pobytu s přáteli na této chalupě můžeme ubytování vřele doporučit. Příjemné beskydské prostředí, majitelé velice vstřícní, prostě můžeme jen a jen doporučit…….

 9. Všem doporučujeme. Krásné, klidné místo, výborné pro sportovní vyžití nebo jen tak pro odpočinek. Krásná chalupa se vším potřebným vybavením. Všude je čisto a celý objekt je upravený. Majitelé jsou velmi ochotní a vstřícní. Okolí je opravdu nádherné.

 10. Úžasné klidné místo uprostřed přírody, ubytování nemá chybu – veškeré vybavení, čisto, zázemí pro děti a majitelé neuvěřitelně vstřícní. Moc rádi se sem vrátíme a budeme rozhodně doporučovat dál! Děkujeme za vše, domácí kozí sýr vynikající a náš roční prcek nikdy tak dobře nespal jako tam…

 11. Na doporučení jsme sem jeli strávit prodloužený víkend a rozhodně jsme nelitovali. Prostředí kolem domu je dokonalé. Samota, louky, lesy, zalesněné kopce, srnky zde chodí dávat dobrou noc a dobré ráno. Ubytování taktéž bez chybičky, čisté, voňavé, nové, velmi vhodné pro rodiny s dětmi. Majitelé velmi příjemní. Okolí má co do výletů též co nabídnout. Snad se nám v budoucnu podaří do těchto končin ještě zavítat.

 12. Z pobytu jsme se vrátili před pár dny a byli jsme velmi spokojeni. Ubytování je na krásném, klidném místě s výhledem na kopce a louky. Apartmán byl prostorný, čistý, s dostatkem vybavení. Měli jsme nachystanou i dětskou postýlku, židličku a nočník. Majitelé jsou velmi příjemní a ochotní a celkově zde ze všeho dýchá pohoda. U chaty je i hřiště (houpačky, skluzavka, pískoviště a trampolína), které jsme hojně využívali a dcera byla unešená také z koz, na které se pořád chodila dívat. Rádi se sem ještě vrátíme a rozhodně doporučujeme.

 13. Strávili jsme s přáteli v této chalupě 5 naprosto luxusních dnů. Ubytování je perfektní, všude nadstandardní množství úložného prostoru, vše čisté, voňavé, dostatečný počet ručníků a nádobí. Majitelé příjemní, ve všem nám vyšli vstříc.Úžasné posezení venku před chalupou a jako bonus – žádní sousedé. Venku sice malinko chybělo nějaké to vyžití pro děti (houpačka, pískoviště či trampolína), ale přítomnost malých kůzlátek to našim městským dětem vynahradila.
  Vřele doporučuji, my se zcela jistě ještě vrátíme.
  J.K.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spam nepodporujeme :-) *